Wynajmij drukarkę do swojej firmy

Potrzebujesz na jakiś czas dostępu do profesjonalnej drukarki lub kserokopiarki w swojej firmie? A może musisz coś wydrukować przez drukarkę 3D? Nie posiadasz u siebie takiego sprzętu, a ceny kupna Cię przerażają? Jeżeli tak, to z pewnością powinieneś pomyśleć o wynajmie takich urządzeń. Na szczęście w dzisiejszych czasach istnieją firmy, które je wypożyczają – nawet te najbardziej profesjonalne. Warto skorzystać z takiej oferty.

Dzierżawa drukarek jest bardzo korzystna finansowo – płaci się za nią jak za abonament telefoniczny, w systemie miesięcznym. Najczęściej drukarki wypożycza się na 24 lub 36 miesiące – w każdym z nich płaci się określoną stawkę firmie, która wydała drukarkę. Są to kwoty, których nawet nie odczuwa się w budżecie i może na nie pozwolić sobie nawet jednostka indywidualna.

Jaki sprzęt możesz wypożyczyć?

Sprzętu, który możesz wypożyczyć jest naprawdę wiele i wśród niego z pewnością znajdziesz coś, co będzie spełniało Twoje wymagania. Warto przed wypożyczeniem przeczytać specyfikację techniczną, która znajduje się na stronie przy każdym sprzęcie, który jest do wydzierżawienia. Wśród asortymentu można znaleźć najnowsze i najbardziej funkcjonalne drukarki, które mają masę dodatkowych opcji.

Kto może wynająć drukarkę?

Oczywiście nie każdy może drukarkę wynająć, tak samo jak nie każdy może wziąć telefon w abonamencie. Aby móc wydzierżawić drukarkę, musisz posiadać wynagrodzenie o wielkości, jaka będzie ustalona w umowie. Najczęściej z opcji wynajmu drukarki korzystają małe firmy, jednak coraz częściej dochodzą do nich także większe przedsiębiorstwa, które nie chcą inwestować w swój własny sprzęt.

Ogromną zaletą wypożyczenia drukarki jest bez wątpienia to, że w cenie wynajmu znajduje się w zasadzie wszystko. Jeżeli sprzęt się zepsuje lub zawiesi, to usługi serwisowania oraz koszty eksploatacyjne są zawarte w opłacie. Nie trzeba obawiać się dodatkowych kosztów.

drukarka

Jak wygląda dzierżawa drukarek dla firm?

Firma dzierżawiąca drukarki – 3D Office – proponuje najnowsze rozwiązania technologiczne. Wynajem sprzętu za pośrednictwem tej firmy jest bardzo prosty – dany klient kontaktuje się z nimi i informuje, którą drukarkę i na jaki czas (ma do wyboru 24 i 36 miesięcy) chce wydzierżawić. Firma spisuje z nim umowę dzierżawy na taki okres, jaki klient wybrał. Ma on przez cały okres dzierżawy dostęp do drukarki, która wysyłana jest za pomocą ekspresowej wysyłki – kurierem DPD, Poczty Polskiej czy też Paczkomatów Inpost. Dla zamówień, które przekraczają 199 zł dostawa jest darmowa. Produkty objęte są 100% gwarancją, która trwa przez 24 miesiące użytkowania drukarek.

Czy warto wypożyczać drukarki?

Jest wiele firm, które nie chcą kupować swojego własnego sprzętu – nie jest to tania sprawa, a serwis drukarek także bywa kosztowny. Firm, które są na rynku od niedawna, zwyczajnie na to nie stać. Najodpowiedniejszym wyjściem będzie dla nich wypożyczenie sprzętu – opcja wygodna, opłacalna i całkowicie bezpieczna.