Hotel na konferencje nad morzem

Kiedy chcemy przygotować konferencje biznesową to na początku musimy wybrać najlepsze miejsce na jej organizację. Może to nam ułatwić pracę lub spowodować szereg problemów. Najlepiej jest się zdecydować na hotel z samami konferencyjnymi. Takie ośrodki mają wyraźną przewagę nad samodzielnymi salami konferencyjnymi i hotelami bez odpowiednio przygotowanych sal. Jednym z najlepszych miejsc na przygotowanie konferencji nad morzem jest Hotel Astor.

Zalety organizacji konferencji w hotelu

Każdy wie, że organizacja konferencji biznesowej zabiera bardzo wiele czasu. Jeżeli nie mamy osobnego zespołu, który zajmuje się tylko tym, to niezbędne będzie ograniczenie ilości obowiązków po naszej stronie. Jeżeli zdecydujemy się na wybór profesjonalnie przygotowanego hotelu, takiego jak Astor z Jastrzębiej Góry, to zyskamy ogromną pomoc w zarządzaniu takim spotkaniem. Po przeprowadzeniu licznych wydarzeń różnego rodzaju i wielkości pracownicy hotelu zyskują duże doświadczenie w zakresie wynajmu sal konferencyjnych. Mogą nam pomóc w uniknięciu problemów, które mogą wystąpić podczas konferencji, zjazdu lub wydarzenia firmowego.

Większość obiektów konferencyjnych wymaga zapewnienia własnego personelu. Hotel Astor może zapewnić nam obsługę kelnerów, pomoc w organizacji i wielu innych aspektach. Co więcej jest w stanie zapewnić niezbędne stoły, krzesła i cały sprzęt. Umożliwi nam dostęp do Internetu, usługi drukowania i podstawowe narzędzia biurowe na wypadek, gdybyśmy czegoś zapomnieli. Będzie to bardzo duże udogodnienie dla prelegentów i wystawców.

Jeżeli konferencja trwa kilka dni to w hotelu możemy z łatwością zapewnić nocleg wszystkim jej uczestnikom. Będzie to bardzo wygodne rozwiązanie. Dodatkowo zyskają oni dostęp do wszystkich udogodnień znajdujących się w hotelu, takich jak basen, sauna czy spa.

Główną korzyścią z organizacji konferencji lub spotkania biznesowego w hotelu jest to, że bez problemu będziemy mieli zapewniony catering przez hotelową restaurację. Nie będziemy musieli się martwić jego jakością czy dostarczeniem go na czas. Co więcej w salach konferencyjnych często brakuje miejsca, które pozwala gościom zjeść wygodnie obiad. Jest jedynie przestrzeń na drobne przekąski i napoje. Jeżeli wydarzenie trwa cały dzień, lub kilka dni, to niezbędne będzie zapewnienie właśnie takiej infrastruktury. W hotelu nie będzie z tym problemu.

Zalety konferencji nad morzem

Kiedy organizujemy konferencje warto wybrać atrakcyjną lokalizację. Idealnym rozwiązaniem jest polskie morze. Z jednej strony spacer po plaży i wdychanie jodu jest przyjemne niezależnie od pory roku. Z drugiej strony po za sezonem letnim możemy w dużej mierze możemy liczyć tu na cieszę i spokój.

Konferencja nad morzem ma tę zaletę, że pozwala wszystkim uczestnikom oderwać się od zgiełku dnia codziennego. Kiedy takie wydarzenia odbywają się w centrum miasta ich atmosfera nie różni się w dużym stopniu od codziennego dnia pracy.

Konferencje w Hotelu Astor

Idealnym miejscem, by zorganizować konferencje nad morzem jest Hotel Astor. W nim możemy skorzystać z jednej z ośmiu sal konferencyjnych, które mają powierzchnię do 20 do aż 800 metrów kwadratowych. Niezależnie od wielkości przygotowywanego przez nas wydarzenia na pewno znajdziemy tu przestrzeń odpowiadającą naszym potrzebom.

Sala konferencyjna

Wszystkie sale są wyposażone w niezbędne udogodnienia jakich możemy potrzebować. Znajdziemy tu nowoczesne projektory i ekrany, profesjonalne nagłośnienie, a nawet bezprzewodowe mikrofony i mikroporty. Zapewniony jest też Internet LAN oraz Wi-Fi. Na nasze życzenie hotel może nawet dostarczyć notebook, TV, DVD czy flipcharty.