Jak zarabiać z Oriflame?

Szukasz pracy, która da Ci pełną swobodę organizacji czasu i zarobki, na które masz realny wpływ? Oriflame to doskonały punkt startowy zarówno dla tych, którzy potrzebują dorobić do kieszonkowego czy etatowej wypłaty jak i tych, którzy szukają ciekawego sposobu na rozwinięcie własnej kariery w branży kosmetycznej. Dzięki bezpośredniej sprzedaży produktów można zarobić tu w łatwy i szybki sposób, samodzielnie wpływając na wysokość przychodów. Na jakie wynagrodzenia można jednak liczyć i jak zarabiać z Oriflame?

Bezpośrednia sprzedaż katalogowa kosmetyków

Każda Konsultantka Oriflame już od pierwszego dnia dołączenia do klubu ma możliwość nabycia produktów z 20% zniżką za pomocą swojego konta na stronie marki. Kupując produkty w niższej cenie i sprzedając je swoim Klientom w standardowej cenie katalogowej zarabia właśnie 20% od każdego zamówienia, a więc sama decyduje za pomocą ilości zdobytych zamówień o tym ile zarobi. To łatwe, przyjemne i doskonałe jako starter kariery – sama decydujesz o tym, czy praca w branży kosmetycznej Ci odpowiada, a angażując się w poznawanie kolejnych kosmetyków na własnej skórze zyskujesz niesamowitą przewagę i umiejętność polecania ich kupującym, zwiększając swoje szanse na zysk.

Internet znacząco zmienił sposób, w jaki dokonujemy dziś zakupów i podążając z duchem czasu i Oriflame dostosowało się do wymagań współczesnego klienta. Dziś konsultanci dołączający do istniejących już zespołów mogą liczyć na wsparcie ze strony swoich liderów, którzy pomogą im między innymi w przygotowaniu własnej, profesjonalnej witryny internetowej i wskażą najlepszą drogę do zdobywania i poszerzania swojego grona klientów.

Budowanie sieci sprzedaży

Sprzedaż katalogowa to podstawowy, ale nie jedyny sposób zarabiania na pracy z Oriflame. Każda konsultantka ma prawo do zapraszania do współpracy kolejnych osób, które później również mogą zaprosić kolejnych konsultantów. Proces ten nazywa się tworzeniem sieci sprzedaży, a konsultanci w nich uczestniczący korzystają z opcji biznesowej i w ten sposób rozwijają swoją karierę wewnątrz Oriflame. Każdy kolejny zaproszony konsultant i powiększenie się zysków zespołu oznacza większe poziomy procentowe i wyższe zarobki dla lidera grupy.

Budowanie sieci sprzedaży nie jest w żaden sposób utrudnieniem w pracy konsultanta i jest jak najbardziej dobrowolne – decydują się na to ci, którzy wiążą swoją przyszłość z pracą na własny rachunek pod skrzydłami Oriflame, wspomagając promocję i rozwijanie się marki. Jak zaznaczają osoby, które poprzez budowanie sieci sprzedaży dotarły już do stopnia Dyrektora Sprzedaży, kluczem do sukcesu jest umiejętne rekomendowanie produktów, zapraszanie nowych osób do zespołu, chęć do nauki i rozwoju oraz zaangażowanie i cierpliwość. Każdy awans zawodowy wymaga czasu, jednak nie każdy prowadzi tak łatwą, atrakcyjną i elastyczną ścieżką.

Chcesz zarabiać z Oriflame, ale nie do końca wiesz jak to zrobić? Przede wszystkim odważ się na poszerzanie własnych horyzontów, docieranie do nowych klientów i ciągłe poszerzanie swoich kompetencji. To niecodzienna ścieżka kariery, dlatego też wiele osób ma o niej nieprzychylne bądź niepewne opinie, jednak nie należy się nimi przejmować. Konsultanci nie zajmują się bieganiem po mieście z katalogiem i proponowaniem kosmetyków zwykłym przechodniom. Jeśli wiesz, jak sprzedawać, masz szansę rozwoju własnego biznesu i zarobków lepszych, niż na niejednym etacie. Wystarczy chcieć i nie bać się wyzwań zawodowych, a z odrobiną wytrwałości zarobki same zaczną się mnożyć.