Jakie samochody znajdziemy w wypożyczalni samochodów Mercato z Rzeszowa?

Od 1993 roku na rzeszowskim rynku działa wypożyczalnia samochodów Mercato. Przez te wszystkie lata rozwinęła ona niezwykle swoją ofertę i dopasowała ją do potrzeb swoich klientów. Ich usługi zawsze charakteryzują się najwyższymi standardami i wysokim profesjonalizmem. Jaką flotę możemy znaleźć w Mercato?

Grupy samochodów w wypożyczalni Mercato

Cała flota rzeszowskiej firmy Mercato podzielona jest na 6 grup. W każdej grupie znajdziemy kilka różnych modeli aut, więc zawsze możemy dopasować je do naszych potrzeb. Grupy oznaczone są literami od A do F, i odpowiadają określonym grupom cenowym. Modele z grupy A są najtańsze i w zależności od wybranej opcji wynajmu mogą kosztować od 100 do 70 złotych dziennie. Grupa E jest najdroższa wśród modeli osobowych i ceny kształtują się tutaj od koło 240 złotych do 170. Osobną grupą są samochody, które mieszczą więcej osób, takie jak chociażby Ford Transit. Są one zgrupowane w sekcji F i kosztują od około 240 do 300 złotych w zależności od wybranej oferty.

lusterko samochodowe

Samochody dostępne w  wypożyczalni samochodów Mercato w Rzeszowie

W grupie A znajdziemy cztery główne modele samochodów. Pierwszy z nich to Kia Picanto w benzynie. Pomieści ona spokojnie 5 osób. Jest wyposażona w ABS, centralny zamek, elektryczne szyby, klimatyzację i wspomaganie kierownicy. Możemy też wybrać Renault Twingo w benzynie, ma on jednak 4 miejsca. Jego wyposażenie jest jednak identyczne. Również 4 miejsca i identyczne wyposażenie oferuje nam dostępny w tej grupie Hyundai i10. Na tle innych modeli wyróżnia się pięcioosobowa Skoda Citigo w benzynie. Jest ona wyposażona w ABS, centralny zamek, elektryczne lusterka i szyby, klimatyzację, radio/mp3 oraz zaczepy isofix.

W grupie cenowej B również znajdziemy cztery główne modele. Pierwszy z nich to pięcioosobowa Skoda Fabia w benzynie wyposażona w ABS, radio lub cd, centralny zamek, elektryczne lusterka i szyby, klimatyzację i wspomaganie kierownicy. Z takim samym wyposażeniem i liczbą miejsc możemy wypożyczyć auta Renault Clio i Opel Corsa. Dostępny jest również Peugeot 208 w benzynie, który może pomieścić 5 osób. W jego wyposażeniu znajdziemy ABS, centralny zamek, elektryczne lusterka i szyby, klimatyzację, światła LED i zaczepy isofix.

Grupa C to kolejne cztery atrakcyjne modele. Pierwszy to Renault Megane w benzynie przeznaczony dla 5 osób. Jest on wyposażony w ABS, radio/cd, centralny zamek, elektryczne lusterka i szyby, klimatyzację i wspomaganie kierownicy. Dwa następne auta mają takie samo wyposażenie, również mogą przewozić do 5 osób i są w benzynie. Dodatkowo są jednak w automacie i jest to Hyundai i30 oraz Ford Focus. W tej klasie możemy też zdecydować się na Fiata Tipo.

Grupa D oferuje nam dwa auta w automacie i dwa klasyczne, wszystkie pięcioosobowe i w benzynie. Skodę Octavię wyróżnia dodatkowe wyposażenie w czujnik parkowania. Opel Astra Kombi ma prócz standardowego wyposażenia zaczepy isofix , tak samo jak Hyundai i40. Renault Megane Grandtour ma również dodatkowo światła LED.

Grupa E to modele pięcioosobowe z wypożyczalni samochodów z Rzeszowa Mercato z najbogatszym wyposażeniem. Mamy tu Volkswagena Tiguana w automacie z czujnikiem parkowania, GPS oraz podgrzewanymi siedzeniami. Możemy też zdecydować się na Skodę Superb z podobnym wyposażeniem. Jeżeli unikamy automatów to możemy zdecydować się na Audi Q3 lub Renault Laguna.

Jeżeli poszukujemy większych aut to wypożyczalnia Mercato z Rzeszowa może nam zaoferować dziewięcioosobowego Forda Transit. Ma też w swojej flocie dwa siedmioosobowe auta: Forda Turneo Connect oraz Volkswagena Sharan.

Wynajem samochodów na lotnisku Rzeszów Jesionka

Wspomniane wyżej samochody floty wypożyczalni aut Mercato dostępne są również w placówce znajdującej się na lotnisku Rzeszów Jesionka. Jest to szczególnie wygodne rozwiązanie dla osób podróżujących, dzięki któremu mogą od razu po dotarciu do danego miasta wynająć samochód na lotnisku i kontynuować delegację czy wycieczkę bez konieczności szukania dodatkowego transportu w postaci taksówki czy komunikacji miejskiej. Opisane rozwiązanie funkcjonujące nie tylko na lotniku Rzeszów Jesionka, ale także w innych miastach, pozwala zaoszczędzić czas i wygodnie korzystać z podróży.